مدرسان معتمد به کاربران خود تعهد داشته و بر مبنای قوانین و مقررات حاکم بر کشور و با تلاش در جهت جلب رضایت کاربران از سیاست ها و قوانین زیر پیروی می کند:

  1. تمامی خدمات مدرسان معتمد بر مبنای قوانین خرید و فروش اینترنتی انجام شده و لذا در تمامی موارد، پس از درخواست مشتری، فاکتور تولید شده و علاوه بر ایمیل، از طریق پنل کاربری سایت نیز در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
  2. خدمات مدرسان معتمد شامل ضمانت بی نهایت خواهد بود؛ به این معنی که در هر زمان که مشتری به دلایل متقن و منطقی از خدمات ارائه شده رضایت نداشته باشد یا احیانا هرگونه قصور و کوتاهی روی داده باشد، امکان بازگشت وجه به منظور کسب رضایت برای وی وجود خواهد داشت. مدرسان معتمد همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود تلاش می کند.
  3. به تمامی درخواستهای پشتیبانی که در سیستم پشتیبانی سایت ثبت می شود در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. در صورت عدم پاسخگویی در بازه زمانی ۴۸ ساعته، حق لغو سرویس ( با توجه به نوع سرویس یا محصول ) متصور خواهد بود.
  4. محصول خدمات ترجمه کاملاً و تماماً به سفارش دهنده تعلق خواهد داشت و مدرسان معتمد به هیچ عنوان از آن، نه به شکل نمونه کار و یا روشهای دیگر استفاده نمی کند.
  5. مدرسان معتمد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

با عضویت در وبسایت مدرسان معتمد و استفاده از خدمات ما با قوانین و مقررات زیر موافقت می نمایید:

  1. تمامی مواردی که جهت ترجمه یا در جهت ارائه سرویس از سوی مشتری ارائه می شود باید مطابق با مقررات حاکم بر کشور باشد. مدرسان معتمد به درخواستهایی که در این راستا نباشند ترتیب اثری نخواهد داد.
  2. از آنجایی که تمامی موارد و پیام های ثبت شده در سایت امکان بررسی سوابق و قضاوت در مواقع ضروری را فراهم می کند، لذا پیام های درج شده باید در چارچوب ادب و نزاکت درج شده باشند و امکان حذف هیچ پیامی میسر نمی باشد. در همین راستا، مدرسان معتمد نیز هیچ یک از پیام های صادر شده از کارکنان خود در هر بخشی را حذف نخواهد کرد.
  3. کاربر موظف به درج اطلاعات واقعی و درست و حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد
  4. استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و یا پیامهای سیاسی نامناسب، مدرسان معتمد می تواند نسبت به حذف حساب کاربر و قطع دسترسی وی به امکانات سایت اقدام نماید.

شرایط اضطراری و خاص:

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و …

فهرست